ارتباط با ما

شماره ثابت: 35411722-051
شماره فکس: 35411721-051
شماره همراه: 09157607106 09151150958
تماس ازطریق تلگرام: 09157607106

دیگ ذغال سنگی

در کشور های آسیا میانه و افغانستان با توجه به گران بودن سوخت مایع و فقدان گاز با توجه به فراوانی و ارزانی سوخت ذغال سنگ استفاده از بویلر‌های ذغال سنگی متداول و مقرون به صرفه می‌باشد . لذا شرکت مشهد بخار با توجه به متد جدید ، اقدام به طراحی و ساخت انواع دیگ ذغال سنگی در ظرفیت‌های مختلف نموده است . با توجه به دودزایی سوخت ذغال سنگ ، شرکت مشهد بخار، تدابیر خاصی در طراحی بویلر ذغال سنگی لحاظ کرده است .

این بویلر دارای سه‌پاس کامل حرارتی و با راندمان بالا می‌باشد .

سیستم سوخت جامد این دستگاه دارای سیستم انتقال سوخت ذغال سنگ یا هر نوع سوخت جامد به محل کوره و در نهایت نیز با امکان جمع‌آوری آسان خاکستر و مواد باقیمانده حاصل را دارا می‌باشد.

طرح بویلرآبگرم افقی ذغال سنگی این شرکت (Fire Tube Steam Boiler) براساس آخرین تکنولوژی روزطراحی بویلردنیامی باشد و لازم به ذکراست این بویلربه صورت پکیج کامل و با تجهیزات مورد نیاز بگونه ای طراحی گردیده تا بهترین عملکرد درمصرف سوخت راداشته باشد و از طرف دیگر دارای سیستم ساده و نیمه اتومات جهت کار باشد.

کوره در این نوع بویلر بخش مهمی را شامل می گردد که با ایجاد امکان احتراق مداوم ذغال سنگ یا چوب ،انرژی حرارتی لازم جهت انتقال به آب راتامین می نماید .

برای ایجاد احتراق اولیه در ذغال سنگ نیز تجهیزات خاصی نصب می گردندکه علاوه بر ایجاد اشتعال در ذغال سنگ ،این فرآیند را به صورت کنترل شده ،هدایت می نمایند .

از لوازم قابل ذکر موجود در بویلرهای زغال سنگ سوز میتوان موارد ذیل را ذکر نمود:

  • فن دمنده  Forward
  • فن مکنده  Backward
  • کوره سوخت ذغال سنگ با شبکه تمام چدنی متحرک

دیگ بخار زغال سنگی