دیگ روغن داغ

دیگ‌ روغن داغ مطابق مشخصات ذیل تولید می‌گردد و با توجه به سفارش، بصورت با لوازم و یا بدون لوازم، قابل ارائه می‌باشند‍‍:
شرکت مشهد بخار با حدود40 سال سابقه تولید بویلر های روغن داغ، دارای دو نشان استاندارد ملی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد.
شرکت مشهد بخار توانایی ساخت بویلر های روغن داغ در ظرفیت های مختلف جهت استفاده در کارخانجات ، نساجی ، پالایشگاههای مینی ریفاینری، مخازن نگهداری قیر ، کارخانجات چرم سازی ، پتروشیمی و … را داراست.
مزایای بویلر روغن داغ نسبت به سیستم بخار :
کارکرد در شرایط فشار پایین
ایجاد دمای بالا در حدود 150-350 درجه سانتیگراد در نتیجه سطح حرارتی پایین
عدم ایجاد خوردگی و رسوب گرفتگی و در نتیجه افزایش انتقال حرارت
عدم احتیاج به تجهیزات تصفیه و نرم کردن روغن، تله بخار ، خلاء شکن، دی اریتور ، منبع کندانس و بلودان
سهولت در امر نگهداری
ایمنی بالا به جهت کار در شرایط فشار پایین
عمر و کارایی بالا

طراحی دیگ روغن داغ:

در طراحی بویلر های روغن داغ رایج ترین طرح تایید شده که برای تولید دیگ روغن داغ یا هیتر روغن داغ، مورد استفاده قرار می گیرد الگوی طرح آلمانی می‌باشد که از دو کوئل حلقوی و قسمت پوسته، مانند شکل زیر تشکیل شده است:
دیگ روغن داغبرخی از خصوصیات فنی طرح(Technical Specification)
طرح سه پاس کامل: از مهمترین خصوصیات در این طرح، وجود سه پاس حرارتی کامل می باشد، که باعث دست یافتن به بالاترین راندمان حرارتی ممکن در این نوع از بویلر ها می گردد.
معرفی پاسهای حرارتی:
همان طور که می دانید در سیستم های حرارتی بویلر ها اصولا به مرحله های مختلف انتقال حرارت یک پاس حرارتی می گویند.که در طرح زیر سعی شده است مسیر این پاس ها به سادگی مشخص گردند:
دیگ روغن داغ
افزایش جذب انرژی گرمایی: از مزایا این طرح افزایش جذب امواج تشعشعی و انرژی گرمایی حاصل از مواد احتراقی در داخل مسیر کوره و کوئل های حلقوی در نظر گرفته شده است.
توربولاسیون مناسب: با توجه به ایجاد امواج گردشی توربوله در مسیر گازهای داغ حاصل و عوامل دیگر لحاظ شده در طراحی، در سطوح مرزی کوئل ها افزایش اغتشاش و در نتیجه عامل جذب بالاتر می گردد.
طراحی عمودی و افقی: از خصوصیات دیگر این طرح فراهم شدن امکان طراحی عمودی(Vertical) و افقی(Horizontal) دستگاه می‌باشد.
نصب اکونومایزر: در این طرح به جهت افزایش راندمان حرارتی بویلر و بازیافت دمای خروجی از اگزوز امکان نصب دستگاه اکونومایزر مخصوص بر روی خروجی دودکش به راحتی امکان پذیر است.

استانداردهای تولید:

•    طراحی دیگ‌ها بصورت سه‌پاس و با راندمان حرارتی بیش از 85 درصد می‌باشد.

•    مواد اولیه مصرفی برای کویل‌پیچ‌های اولیه و ثانویه، لوله‌های آتشخوار DIN17175-St35.8 مطابق با استانداردهای بین المللی و با گواهینامه معتبر می‌باشد.
•    در تولید کویل‌ها نحوه اتصال و جوشکاری لوله‌ها مطابق با استانداردهای EN288 & AWS و WPS های اجرایی، که جوشکاری در پاس‌های ریشه با الکترود سلولزی 6010 و مراحل بعدی با الکترود قلیایی 7018 و تحت پیشگرم مناسب انجام می‌شود و در نهایت کلیه نقاط اتصال توسط آزمایشات NDT و تست‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی استاندارد مورد برسی قرار می‌گیرند.
•    جهت عایقکاری و ایزولاسیون داخلی، با استفاده از خاک و سیمان نسوز ومرغوب و برای ایزولاسیون خارجی از پشم سنگ فشرده به ضخامت 10 سانتی‌متر استفاده می‌گردد.

مصارف دیگ روغن داغ:

(برای مشاهده متن کامل هر مقاله روی عنوان کلیک کنید)

کاربرد دیگ روغن داغ درصنعت لاستیک سازی 

کاربرد دیگ روغن داغ درخط تولید ایزوگام

کاربرد دیگ روغن داغ درخط تولید کیسه پروپیلن

کاربرد دیگ روغن داغ درخط تولید چیپس

hotoilboiler2000000kcal

جدول فنی دیگ روغن داغ:

جدول-فنی-دیگ-روغن-داغ

دیگ روغن داغ
ارتباط با ما

شماره ثابت: 35411722-051
شماره فکس: 35411721-051
شماره همراه : 09157607106 09151150958
تماس از طریق تلگرام : 09157607106